"Mój dom - moja twierdza". Być może wszyscy zgadzają się z tym przysłowiem. Niestety, w dzisiejszym świecie, słowo "dom" jest obiektywnym. Dla kogoś dom - to jest pokój w akademiku, dla kogoś - mieszkanie na 15 piętrze, a dla kogoś słowo dom odpowiada swojemu znaczeniu. W każdy sposób - to jest miejsce, gdzie człowiek czuje się przytulne, wygodne i całkowicie bezpieczne. Oczywiście, każdy chce żyć w swoim własnym domu i czuć się panem swojej twierdzy. Jedną różnicą między ludźmi jest to, że niektórzy tylko marzą o tym, natomiast, inni - marzą, określają sobie cele i osiągają ich.

Dla tych ludzi, którzy postanowili zrealizować marzenie i zbudować swój dom, powiedziemy kilka punktów z powodu budownictwa, które Państwa zainteresują .

 W dzisiejszym świecie, wybierając materiał budowlany, przede wszystkim, proszę Państwa zwrócić uwagę na jego ekolohiczność. Drzewo należy do rodzaju materiałów, które podarowała nam natura i ma kilka zalet w stosunku do innych. Naturalne drewno - jest znakomitym izolatorem ciepła, który pozwoli nam oszczędzić ciepło znacznie lepiej niż cegła i beton.

Podczas budowy drewnianego domu na pierwszym miejscu musi być wybór firmy, która przeprowadzi budowę, a wtedy - z którego materiału będzie to robić.

Wybierając firmę, która przedstawia swoje usługi na budowę domów drewnianych, każdy właściciel zainteresowany w takich pytaniach, jak: cena, jakość obsługi budownictwa, ekologiczność i szybkość budowy. Kompania «Chata-Zrub» zbuduje idealne mieszkanie odpowiednio do tradycyjnych technologij. Kompania zajmuje się budownictwem z naturalnego surowca. Przez 12 lat, zbudowano wiele drewnianych domów jednorodzinnych, domków letniskowych, i inne budowle na Ukrainie, i za granicą. Kompania ma swoje przedstawicielstwa nie tylko w wielu miastach Ukrainy, a także w wielu krajach Europy. Wysoki profesjonalizm pracowników, pomógł nam wyjść na rynek światowy. Niektórzy pracownicy Kompanii «Chata-Zrub» byli na stażu w światowego lidera w budowie domów drewnianych - fińskiej firmie Honkarakenne (HONKA).

Każdy wie, że dom drewniany - to jest ekologiczny dom, a przy kompetentnym budownictwie - ciepły, wygodny i piękny. Dlatego że wielu wybierają belkę jako materiał ściany. Przy produkowaniu, wolimy wybierać technologię konstrukcji weńcowej, ponieważ belka przetworzona technologią ręcznej cięci ma mniej zgryzienia.

Wszystkie surowce, które wykorzystujemy, zebrane na własnych tartakach w Karpatach w Meżyhirji (jeden z niewielu ekologichnochystych regionów Ukrainy) i przygotowujemy ich tylko w zimie, ponieważ drewno w tym czasie ma mniejszą wilgotność niż zebrane w lecie i mniej krzywi się podczas suszenia, ponieważ ten proces jest stopniowy. Drzewa zebrane w lecie są mokrzy i ze względu na szybkie suszenie na słońcu, mają dużo szczelin.

 Domy z drewna mają dużo zalet nad innymi kategoriami budow:

  • One szybko budują się.
  • Drzewo ma zdolność regulowania wilgotności. Materiał bierze w powietrzu parę i susze go. W ten sposób, dom ma idealny poziom wilgotności. Osoby, którzy mają alergię, także ocenią korzyści domów drewnianych, ponieważ ściany nie przyciągają kurzu, powietrza w pokojach znacznie czystsze.
  •  Z ekologiczną równowagą drzewa, nie zmógw poprzedzać żaden surowiec budowlany. Drzewo jest czystym ekologicznym surowcem.
  • Drzewniane domy są długowieczne. Ich moc jest ogromną zaletą w stosunku do innych konstrukcyj, na przykład, z kamieniu. Wielkie zmiany w temperaturze lub wstrząsy gleby nie zaszkodzą domom drewnianym tak, jak to może być z domami z kamienia, w których w taki sposób mogą zjawić się szczeliny.
  •  Drzewniane domy znakomicie zachowują ciepło w zimie i zabezpieczą klimatyzowanie w domu latem.
  • Wreszcie - domy drewniane zawsze mają stałą aktualność . Drewniany dom nigdy nie wychodzi z mody, ponieważ naturalne surowce są zawsze się ceniło.

Kompania "Chata Zrub" buduje domy z drzewa rzeźbionego ręcznie, zaokrąglonego cylindrem i profilowanego drzewa, które jest idealnym do budowy domu. Drewno klejone profilowane z sosny - to w porównaniu, jeszcze młody materiał. Technologia jego produkcji powstała i była opatentowana tylko około pół wieku temu w Finlandii. Budowa domów z klejonego profilowanego drzewa szybko stała popularna w Europie, USA, Japonii, Rosji, a teraz na Ukrainie.

Dom z profilowanego drewna można kupić w gotowym (zdemontowanym) wyglądzie. Poza tym, gotowy dom z tego materiału nie wymaga dekoracji wewnątrz.

Nasza kompania realizuje najnowoczesniejsze architektoniczne rozwiązania, wykonuje pracę zgodnie standardowego projektu, tak i indywidualnego. Dla naszych klientów jest możliwość budowy pod klucz za specjalną technologią. Montaż domów wykonujemy na Ukrainie i za granicą, oraz zapewniamy ich gwarancyjny serwis.

 Ludzie, którzy wolą mieszkać w domach drewnianych, twierdzą że drzewo, daje w życiu każdego człowieka poczucie bliskości z naturą, ono oddycha i daruje ciepło. Ze względu na to, zrób swój prawidłowy wybór już teraz, a Kompania "Chata Zrub" zapewnia, że Państwa wymarzony dom wiele lat będzie cieszyć swoim komfortem i wygodą!